O mnie

 26.02.2012 Aconcagua, najwyższy szczyt obu AmerykJestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. Studia stomatologiczne na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyłem w 2002 roku.
W marcu 2009 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii (specjalizacja pod kierunkiem Doktora Witolda Jurczyńskiego).

Od początku pracy zawodowej do kwietnia 2013 roku związany byłem z Centrum Zdrowego Uśmiechu w Krakowie, na os. Ruczaj.
Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych jest periodontologia.
To właśnie periodontologię, chociaż najmłodszą ze specjalizacji, uważam za „królową nauk dentystycznych”, gdyż jej znajomość umożliwia stworzenie dla Pacjenta w pełni kompleksowego, wielospecjalistycznego planu leczenia i jednocześnie warunkuje powodzenie w każdym innym działaniu stomatologicznym. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe wskazuje na duże trudności w leczeniu zaawansowanych schorzeń przyzębia, dlatego szczególną uwagę przywiązuję do profilaktyki, która prowadzona w przemyślany i systematyczny sposób pozwala na zachowanie zębów własnych Pacjentów do późnej starości. Wykonuję również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej. Każdemu Pacjentowi poświęcam odpowiednią ilość czasu. Moi Pacjenci doceniają zaangażowanie w wykonywane leczenie oraz dokładność i estetykę wykonywanej pracy. Celem mojej praktyki jest zaoferowanie możliwie szerokiego zakresu specjalistycznych usług stomatologicznych w przystępnej cenie i komfortowych warunkach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i  uczestnikiem stomatologicznych list dyskusyjnych: endodoncja.pl, implantologia.pl.

Wolny czas najchętniej spędzam na aktywnym wypoczynku (turystyka piesza i rowerowa, siatkówka). Moją pasją są podróże i turystyka wysokogórska. Jestem przewodnikiem górskim, członkiem Studenckiego Koła Przewodników Górskich w Krakowie i maratończykiem. Prywatnie – żona Magda i córeczka Martusia.

 

 

 

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3